AKASYA DEPO

Paradan kazanın, Yerden kazanın, Zamandan Kazanın, Rahatınız bozulmasın.


Yield

Hizmetlerimiz

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti; Eşya depolama sistemimiz tam sizin sıkıntılarınızı giderecek bir hizmet. Eşyalarınız Şirketimiz tarafından ilk önce ambalajlanıp paketlenip numaralandırılıp ambalajlanmaktadır. Mobilyalarınızın sökümü yapılıp ambalajlanmaktadır. Yani bütün eşyalarınız paketlenip  araca yerleştirilip depolarımızda düzgün bir şekilde sözleşmede belirtilen bölüme istifi yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan 2000 m2 kapasiteli depomuz ile sizlere kurumsal eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Mevcut dolarımız DepoOda şeklinde olup vede antrepo depolama hizmetimizde mevcuttur.

+1 Oda Kiralama Hizmeti

+1 oda kiralama konusunda ilk ve tek olduğumuzun öncelikle altınız çizmek istiyoruz. Bünyemizde bulunan odalarımızın kullanma şartlarından kısaca bahsedecek olur isek; kiralamak istediğiniz odanızda otomatik kapı bulunmaktadır. Mühürlü ve kilitlidir. Kapıya takılı olan kilidin anahtarı tarafınıza verilecektir.
+1 Odalarımızın ebatı 5 m2 – 10 m2 – 15 m2 – 20 m2 olarak 4 sınıfa ayrılmaktadır. +1 odanın yükseklik ölçüsü (2 m2) standarttır.

m2 Kiralama Hizmeti

Müşterilerimize m2 kiralama hizmetinde vermekteyiz. Kısaca bahsedecek olur isek; geniş hacimli eşyalarınız, otomobiliniz, yatınız, komple ev veya villa eşyalarınız veya iş yeri malzemeleriniz için sunduğumuz bu hizmetimiz, müşterilerimize büyük bir fırsat ve kolaylık sağlamıştır.

Aktarma Araç Hizmeti

Eşyalarınızı bir yerden diğer bir adrese taşınması için sadece araç ( şöförlü ) hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız 40 m3 – 55 m3 – 60 m3 ve 130 m3 olarak 4 sınıftan oluşmaktadır. İsteğinize göre aynı gün veya belirlediğiniz tarihte araçlarımız uzman şöförlerimiz ile birlikte size firmamızı temsil edecektir.

slide1


"Merhaba, AKASYA DEPO YÖNETİMİ ; Öncelikle müşteri temsilcilerinden tutunda, eşyaları taşıyan personellere kadar çok ilgili, saygılı ve sistemli bir ekip olduğunuzu belirtmek isterim. Eşyalarımı AKASYA DEPO'da depoladığım için kendimi şanslı hissediyorum. TEŞEKKÜRLER AKASYA DEPO "
- Özge YILMAZ
Ataşehir, İstanbul
  TÜRKİYE


"EVET, + 1 Oda kiralayı düşünüyordum ve kararsızdım. AKASYA DEPO ile tanışma fırsatım oldu. Telefon ile kendilerine ulaştım. Güzel ve açıklayıcı bir diyalog oldu ve karar vermeme yardımcı oldular. Şimdi evimde bulunan ve çok nadir kullandığım benim için özel olan eşyalarımı AKASYA DEPO ile muhafaza ediyorum."
- Cenk KOSOVALI
Kadıköy, İstanbul
  TÜRKİYE© AKASYA DEPO 1990-2015. Tüm Hakları Saklıdır.

Depolama Akasya eşya depolama eşya depolama depolama eşya depolama fiyatları eşya depolama firmaları depolama fiyatları depolama firmaları Depolama