AKASYA DEPO

Paradan kazanın, Yerden kazanın, Zamandan Kazanın, Rahatınız bozulmasın.


Yield

Kampanyalar

indirim-esya-depolama

1+0 Daire eşyalarınız için 15-20 metreküp  + 1 oda depo fiyatlarında % 05′e varan indirimler  yapıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti ile net fiyat ve eşyalarınızın analiz ve yer  planlaması için müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz tarih’te randevu talep edebilirsiniz.

1+0 Ev eşyalarınız için 15-20 metreküp +1 oda depo 200.00 Türk Lirası‘ndan başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz.


1+1 Daire eşyalarınız için 25-30 metreküp  + 1 oda depo fiyatlarında % 05′e varan indirimler  yapıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti ile net fiyat ve eşyalarınızın analiz ve yer  planlaması için müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz tarih’te randevu talep edebilirsiniz.

1+1 Ev eşyalarınız için 25-30 metreküp +1 oda depo 300.00 Türk Lirası‘ndan başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz.


2+1 Daire eşyalarınız için 30-35 metreküp  + 1 oda depo fiyatlarında % 05′e varan indirimler  yapıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti ile net fiyat ve eşyalarınızın analiz ve yer  planlaması için müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz tarih’te randevu talep edebilirsiniz.

2+1 Ev eşyalarınız için 30-35 metreküp +1 oda depo 500.00 Türk Lirası‘ndan başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz.


3+1 Daire eşyalarınız için 35-40 metreküp  + 1 oda depo fiyatlarında % 05′e varan indirimler  yapıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti ile net fiyat ve eşyalarınızın analiz ve yer  planlaması için müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz tarih’te randevu talep edebilirsiniz.

3+1 Ev eşyalarınız için 35-40 metreküp +1 oda depo 400.00 Türk Lirası‘ndan başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz.


4+1 Daire eşyalarınız için 40-45 metreküp  + 1 oda depo fiyatlarında % 05′e varan indirimler  yapıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti ile net fiyat ve eşyalarınızın analiz ve yer  planlaması için müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz tarih’te randevu talep edebilirsiniz.

4+1 Ev eşyalarınız için 40-45 metreküp +1 oda depo 450.00 Türk Lirası‘ndan başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz.


5+1 Daire eşyalarınız için 45-50 metreküp  + 1 oda depo fiyatlarında % 05′e varan indirimler  yapıyoruz. Ücretsiz expertiz hizmeti ile net fiyat ve eşyalarınızın analiz ve yer  planlaması için müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz tarih’te randevu talep edebilirsiniz.

5+1 Ev eşyalarınız için 45-50 metreküp +1 oda depo 500.00 Türk Lirası‘ndan başlayan fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz."Merhaba, AKASYA DEPO YÖNETİMİ ; Öncelikle müşteri temsilcilerinden tutunda, eşyaları taşıyan personellere kadar çok ilgili, saygılı ve sistemli bir ekip olduğunuzu belirtmek isterim. Eşyalarımı AKASYA DEPO'da depoladığım için kendimi şanslı hissediyorum. TEŞEKKÜRLER AKASYA DEPO "
- Özge YILMAZ
Ataşehir, İstanbul
  TÜRKİYE


"EVET, + 1 Oda kiralayı düşünüyordum ve kararsızdım. AKASYA DEPO ile tanışma fırsatım oldu. Telefon ile kendilerine ulaştım. Güzel ve açıklayıcı bir diyalog oldu ve karar vermeme yardımcı oldular. Şimdi evimde bulunan ve çok nadir kullandığım benim için özel olan eşyalarımı AKASYA DEPO ile muhafaza ediyorum."
- Cenk KOSOVALI
Kadıköy, İstanbul
  TÜRKİYE© AKASYA DEPO 1990-2015. Tüm Hakları Saklıdır.

Depolama Akasya eşya depolama eşya depolama depolama eşya depolama fiyatları eşya depolama firmaları depolama fiyatları depolama firmaları Depolama