AKASYA DEPO

Paradan kazanın, Yerden kazanın, Zamandan Kazanın, Rahatınız bozulmasın.


Yield

Tarihçemiz

Kuruluşumuz 25 yıl önce başladı. Bu işe başladığımız günden beri hizmet kalitesine çok önem vermekteyiz ve kalitemizi sürekli yenileyerek bir üst seviyeye taşıma için çalışmalara başladık.

Günümüzde hala devam etmektedir. Her zaman daha iyisi için sizlere en iyi depo hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Ev eşyalarınıza yer bulamamayı  dert etmeyiniz “AKASYA DEPO”+1 oda yanınızda.

Size geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızın dikkatli, güvenli ve emin ellerde olduğunu bilin.

Firmamızın kurulusundan 1 yıl sonra firmamız 1000 metrekare depo satın alarak hizmet kalitesini arttırmıştır.

Büyük taşıma filosu ve 25 yıllık tecrubesi ile “AKASYA NAKLİYAT” zahmetli sevkiyat problemlerinizi sona erdirir, titiz servislerimizle tamamen sizin emrinizdeyiz.

Varılacak yer ne kadar uzak olursa olsun önceden planladığınız süreye kesinlikle uyarız, mesafeler bizim için önemsizdir.

Edirne’den Kars’a Eşya depolama hizmetimizi ilk yılımızdan itibaren vermekteyiz.

Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yol ile sevk edileceğini size bildiririz.

Becerikli elemanlarımız en elverişli ve en gelişmiş ambalaj malzemesiyle eşyalarınızı paketler ve eşyalarınızda hiçbir şekilde dış etkenlerden etkilenmez.

Biz İstanbul Eşya Depolama olarak Taşıma ihtiyacınızda gerçek adresiniz olmak için elimizden gelen’in en iyisini yapacağız.

Türkiyen’nin Heryerinde Eşya Depolama Hizmetimiz mevcuttur. AKASYA DEPO sizlere her zaman güvenilirliğin ve kalitenin kapılarını Eşyalarınız sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde çok önemlidir. Eşyalarınızı sizden daha çok önemsiyoruz.

 


"Merhaba, AKASYA DEPO YÖNETİMİ ; Öncelikle müşteri temsilcilerinden tutunda, eşyaları taşıyan personellere kadar çok ilgili, saygılı ve sistemli bir ekip olduğunuzu belirtmek isterim. Eşyalarımı AKASYA DEPO'da depoladığım için kendimi şanslı hissediyorum. TEŞEKKÜRLER AKASYA DEPO "
- Özge YILMAZ
Ataşehir, İstanbul
  TÜRKİYE


"EVET, + 1 Oda kiralayı düşünüyordum ve kararsızdım. AKASYA DEPO ile tanışma fırsatım oldu. Telefon ile kendilerine ulaştım. Güzel ve açıklayıcı bir diyalog oldu ve karar vermeme yardımcı oldular. Şimdi evimde bulunan ve çok nadir kullandığım benim için özel olan eşyalarımı AKASYA DEPO ile muhafaza ediyorum."
- Cenk KOSOVALI
Kadıköy, İstanbul
  TÜRKİYE© AKASYA DEPO 1990-2015. Tüm Hakları Saklıdır.

Depolama Akasya eşya depolama eşya depolama depolama eşya depolama fiyatları eşya depolama firmaları depolama fiyatları depolama firmaları Depolama